ادمین پنجشنبه 26 دی 1387 13:12 نظرات ()
رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به پادشاه عربستان از وی خواست در قبال جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، سكوت را بشكند و موضع خود را به طور صریح اعلام كند.
به گزارش شبكه خبر ، احمدی نژاد در پیام خود به ملك عبدالله ابراز امیدواری كرد موضعگیری وی امید قدرت های فاسد را در ایجاد تفرقه در جبهه اسلامی به یاس تبدیل كند. رئیس جمهور در این پیام تاكید كرده است : در سایه مقاومت مردم غزه ، رژیم صهیونیستی دستاوردی جز شكست و خواری و نابودی نخواهد داشت.

وی گفت : همه می دانند، این رژیم آینده ای ندارد و رفتار كنونی آن ، نشانه یاس این رژیم برای ادامه استقرار و زندگی در منطقه است .
احمدی نژاد در پیام خود خطاب به ملك عبدالله افزود: در حالی كه ملت ها و آزادگان جهان به پا خواسته اند و فریاد محكومیت رژیم اشغالگر صهیونیستی و جنایت این رژیم در غزه و حمایت از مردم مظلوم را به آسمان بلند كرده اند، انتظار از عربستان به عنوان مدیر و خادم حرمین شریفین قبله گاه مسلمین و حرم نبوی این است كه در مقابل این حوادث سهمگین و آدمكشی آشكار و قتل عام پاره های تن امت اسلامی در غزه قفل سكوت را بشكند و به طور صریح اعلام موضع كند.

وی در این پیام با اشاره به این كه نوزده شبانه روز است مردم بی دفاع غزه تحت هجوم وحشیانه صهیونیست های بی فرهنگ هستند و قدرت های زورگو و مدعی دموكراسی و حقوق بشر كه این رژیم جعلی را برای جنایت و اشغالگری برپا و تا دندان مسلح كرده اند به طوركامل از اقدامات او حمایت می كنند، تصریح كرد: تاسف آور است كه برخی دولت های اسلامی و عربی منطقه نیز به هر علت و نیت با سكوت یا لبخند رضایت این نسل كشی كم نظیر را تحمل یا حمایت می كنند و چشم انتظارند كه مقاومت قهرمانانه مردم بی دفاع تسلیم زورگویی ها و رذالت های اشغالگران  شود ولی آنان بدانند كه خداوند چنین روزی را نخواهد آورد .